Dom do Wynajęcia w Górach Sowich

Dom do Wynajęcia w Górach Sowich

Wyposażenie kuchni

Wyposażenie łazienek

Na zewnątrz

Dodatkowo

od 900 zł / doba

Sylwester 4 dni 6000pln
Boże Ciało 3 dni 4000pln
Majówka 5 dni 7000pln
Boże Narodzenie i Wielkanoc 4 dni 5500pln
Wielkanoc 3 dni 4800pln 

Ośrodek Jaworowy Stok położony jest na południowym stoku Wielkiej Sowy na wysokości 601 m n.p.m. w granicach administracyjnych m. Jugów, obejmuje rozległe grunty: łąki i lasy, budynki gospodarcze, teren rekreacyjny, ogród i sady, przyległe bezpośrednio do Parku Krajobrazowego Gór Sowich. Z każdego miejsca można podziwiać piękne górskie widoki na Góry Bardzkie, Sowie , Stołowe i Suche, Wzgórza Wyrębińskie i Garb Dzikowca a daleki horyzont zamyka Masyw Śnieżnika o odległości 60 km.

Dom mieszkalny zbudowany w nowych technologiach w 2004 roku, wykończony w naturalnym piaskowcu i drewnie tworzy luksusowe pomieszczenia, ogrzewane dwoma kominkami z dogrzaniem elektrycznym. Na parterze znajdują się: salon (40m kw.) z kominkiem i wyjściem na taras oraz pokój, garderoba, kuchnia, łazienka z prysznicem, WC. W oddzielonej drzwiami części sypialnianej znajduje się sypialnia z podwójnym łóżkiem. Na poddaszu są 4 sypialne: dwie sypialnie z łóżkami pojedynczymi oraz dwie sypialnie z łóżkami podwójnymi i wyjściami na balkony. Duży hol na poddaszu z kamiennym kominkiem jest również miejscem do oglądania TV. Łazienka łącznie z WC wyposażona jest w wannę i pralkę..

Jaworowy Stok jest położony na ponad hektarowym ogrodzonym terenie przyległym do Parku Krajobrazowego Gór Sowich, bardzo spokojnym i słonecznym, z górskim widokiem na 60 km. Stylowy dom wkomponowany jest w naturę: las, łąki, naturalny kamień, strumyk, stawy. Relaksujący pobyt gości zapewnia „raj przyrody” – zieleń lasu, kwitnące łąki, naturalny kamień narzutowy, górski strumyk z zadbanym ogrodem rekreacyjnym, ogrodem owocowym, sadem i winnicą.

W ogrodzonym terenie ponadto: miejsca parkingowe, budynek gospodarczy i miejsce na rowery, narty i inne, skład drewna opałowego.

W okolicach: sklep spożywczy: 300 m, supermarket: 7-20 km, przystanek autobusowy: 800 m, stacja kolejowa: 2.5 km, basen odkryty: 1 km, jazda konna: 1 km, ośrodek narciarski: 400 m, kort tenisowy: 800 m, górskie trasy spacerowe, grzyby, jagody, poziomki i inne.

Dom w Górach Sowich

Zdjęcia Góry Sowie